Francúzskych partizánov 5666, Martin

0907 562 784

Často kladené otázky

Zo skúseností vieme, že 6-8 mesiacov je štandard na prvé stretnutie, kde si môžete vyskúšať rôzne modely a zistiť, čo vám pristane, čo sa vám páči. Máme aj nevesty, ktoré majú prvé skúšanie šiat za sebou aj rok vopred, no a máme aj nevesty, ktoré vyberajú šaty cca 2 mesiace pred svadbou.

Pokiaľ uvažujete o šití šiat na mieru, dodacia doba je 8-10 týždňov. 

Nie, neplatíte žiadny poplatok za skúšanie.

Áno, môžete, nemáme s tým najmenší problém :). 

Keď už si vyberiete svoje šaty, vypíšeme zmluvu o požičaní a zaplatíte zálohu. Tým pádom sú šaty rezervované pre vás na konkrétny termín.

Približne 2-4 týždne pred svadbou Vás zavoláme na krajčírsku skúšku, kde si prinesiete aj svoje svadobné topánky, a doladíme všetky detaily vrátane dĺžky šiat a doplnkov.

Pokiaľ si vyberiete šitie šiat na mieru, odoberieme Vám potrebné miery, vypíšeme záväznú objednávku a zaplatíte zálohu. Zákazka putuje do výroby a keď k nám prídu hotové šaty, zavoláme Vás na dolaďovaciu skúšku.

Výška zálohy je 50% z ceny požičovného alebo z kúpnej ceny. Je možné platiť aj kartou. Záloha je nevratná v prípade neskoršieho zrušenia zmluvy.

V prvom rade závisí cena od nákupnej ceny samotného modelu. Tá sa samozrejme odvíja od ceny vyhotovenia a použitých materiálov. A od toho sa zas odvíja náročnosť údržby a starostlivosti o jednotlivé šaty. Aj napriek tomu, že šaty určené na opätovné použitie sú často namáhané a krajčírsky upravované, svadobný salón ich musí ošetrovať veľmi opatrne a šetrne. Najnákladnejšou položkou je práve starostlivosť a úprava, prípadne oprava. 

Viac informácií nájdete TU

Nie, nevykupujeme.

Spoločenské šaty dopĺňame priebežne podľa potreby, alebo podľa ponuky od dodávateľov. Po nejakom čase urobíme výpredaj, aby sme uvoľnili miesto novým kúskom.