Francúzskych partizánov 5666, Martin

0907 562 784

Často kladené otázky

Zo skúseností vieme, že 6-8 mesiacov je štandard na prvé stretnutie, kde si môžete vyskúšať rôzne modely a zistiť, čo vám pristane, čo sa vám páči. Máme aj nevesty, ktoré majú prvé skúšanie šiat za sebou aj rok vopred, no a máme aj nevesty, ktoré vyberajú šaty cca 2 mesiace pred svadbou.

Pokiaľ uvažujete o šití šiat na mieru, dodacia doba je 8-10 týždňov. 

Nie, neplatíte žiadny poplatok za skúšanie.

Áno, môžete, nemáme s tým najmenší problém :). 

Keď už si vyberiete svoje šaty, vypíšeme zmluvu o požičaní a zaplatíte zálohu. Tým pádom sú šaty rezervované pre vás na konkrétny termín.

Približne 2-4 týždne pred svadbou Vás zavoláme na krajčírsku skúšku, kde si prinesiete aj svoje svadobné topánky, a doladíme všetky detaily vrátane dĺžky šiat a doplnkov.

Pokiaľ si vyberiete šitie šiat na mieru, odoberieme Vám potrebné miery, vypíšeme záväznú objednávku a zaplatíte zálohu. Zákazka putuje do výroby a keď k nám prídu hotové šaty, zavoláme Vás na dolaďovaciu skúšku.

Výška zálohy je 50% z ceny požičovného alebo z kúpnej ceny. Je možné platiť aj kartou. Záloha je nevratná v prípade neskoršieho zrušenia zmluvy.

V prvom rade závisí cena od nákupnej ceny samotného modelu. Tá sa samozrejme odvíja od ceny vyhotovenia a použitých materiálov. A od toho sa zas odvíja náročnosť údržby a starostlivosti o jednotlivé šaty. Aj napriek tomu, že šaty určené na opätovné použitie sú často namáhané a krajčírsky upravované, svadobný salón ich musí ošetrovať veľmi opatrne a šetrne. Najnákladnejšou položkou je práve starostlivosť a úprava, prípadne oprava. 

Viac informácií nájdete TU

Nie, nevykupujeme.

Spoločenské šaty dopĺňame priebežne podľa potreby, alebo podľa ponuky od dodávateľov. Po nejakom čase urobíme výpredaj, aby sme uvoľnili miesto novým kúskom.

Pri svadobných šatách sme urobili malú zmenu – pre nevesty, ktoré si zakúpili šaty v našom salóne, čítajte TU.